Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Absolventský koncert v Parníku

Již tradiční akce naší školy, jež umožňuje artificiálním a nonartificiálním sólistům a skupinám reprezentovat své aktivity, proběhla tradičně v klubu Parník 10. května 2022.

Představili se nám mnozí absolventi, kteří nabídli pestrou škálu muziky. Na začátku koncertu odehrál velký smíšený soubor Luboše Konečného, který byl velmi početný (s posilami učitelů). Soubor se předvedl v pozitivním světle s velmi dobrými aranžemi. Přitáhl i velkou rodičovskou základnu. Pojetí programu bylo velmi různorodé. Bylo osvěžující za jeden večer slyšet skladby Eleanor rigby, Listen before i go, Clair de lune, E piu Ti penso a Oh darling. Moderování Luboše Konečného dodávalo večeru příjemný nádech. Pozitivní je zapojení učitelů, kdy absolvent si může zahrát společně s jinými nástroji a ostřílenými muzikanty.


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.