Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

CAYDAK hrál na setkání Akademie

CAYDAK – seniorská kapela si zařádila na nedávném setkání akademiků při Základní umělecké škole v Mariánských Horách a musím říct, že to dopadlo nad očekávání skvěle!

Kapela se představila se staronovým repertoárem ze 70. let a skvěle se prezentovala. ‘Dělají pokroky a budoucnost vypadá velmi slibně. Profilují se jako kapela, která hraje `senior punk` – písničky pro stejnou věkovou skupinu a zábava je jejich hlavní heslo!’ Říká prezidentka fanklubu CAYDAKU Věra Hroncová z Prahy.

Na setkání dorazili senioři z dalších skupin, jako je dramatické a výtvarné oddělení spolu se zpěváky z oddělení od paní Hnitkové. 

Pokud jste se nemohli zúčastnit, pokuste se přidat šestou notu do pentakordu. Pokud se vám to podaří, asi vás to vystřelí na post šéfa CAYDAKU a máte na další akci vstup zdarma.

Bavte se dál a sledujte naše stránky. Ať se vám daří a těšíme se na brzké setkání.