Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

Den otevřených dveří s předškoláky na PORGu

Pondělí 22. 1. 2024 bylo ve znamení Dne otevřených dveří na naší pobočné budově Základní školy Porg. Ani my jsme nemohli u této události chybět a předvedli jsme dětem a jejich rodičům, co naše škola nabízí.

Na hudebních stanovištích si děti s pomocí paní učitelky Zuzany Tomáškové a Martiny Fischerové vyzkoušely, jak se skáče hudební panák, či poznávaly hudební nástroje a rytmizovaly svá oblíbená zvířátka nebo postavičky z pohádek pomocí rumbakoule.

Pan učitel Martin Dytko prozkoušel děti a jejich představivost a znalost lidových písní a společně hledali písničky ukryté v obrázcích. Oleksii Buymister skládal s dětmi hudební puzzle. Zájem byl obrovský a děti velmi šikovné. Za splnění těchto disciplín si odnesly malou odměnu.

Věříme, že se celá akce líbila všem jako nám a už se stejně jako my těší na společné muzicírování!


Koncert talentů

Koncert talentů