Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Den otevřených dveří? Tam nesmíme chybět!

Ve čtvrtek 20.1.2022 se přes všechny peripetie a nástrahy podařilo uskutečnit Den otevřených dveří na naší pobočné budově Porg. Ani my jsme nemohli u této události chybět a předvedli jsme dětem a jejich rodičům, co nabízíme.

Atmosféra byla více než pohodová. Malé návštěvníky přilákala jak jinak než hudební produkce. Hra známých písní v úpravě Jany Davidové a Martiny Fischerové pro boomwhackers v doprovodu flétny přilákala nejednoho zvídavého předškoláčka. A protože k nápadu a improvizaci nebylo daleko, zcela spontánně si s námi zahrály samotné děti i někteří odvážní rodiče. Na hudebních stanovištích si s pomocí paní učitelky Anety Šoborové a pana učitele Jiřího Pospěcha děti skládaly hudební puzzle, poznávaly nástroje a také písničky ukryté v obrázcích. Za splnění těchto disciplín si odnesly malou odměnu.

Věříme, že se celá akce líbila všem jako nám a už se stejně jako my těší na společné muzicírování!


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.