Finální kolekce pro soutěž o nejkrásnější „Obraz pro Fenix“ je na světě!

S velkou radostí oznamujeme všem přihlášeným výtvarníkům, že odborná komise ve složení Katherine Kastner, Lucia Lettenmayerová, Denisa Kujelová, František Kinský a Michal Horáček, vybrala finální kolekci do soutěže o nejkrásnější „Obraz pro Fenix“ roku 2022.

Jste zvědaví, jestli jste uspěli? Všechny obrazy nominované do soutěže naleznete zde.

Těší nás, že jedním z výtvarníků je i Tomáš Piatkovský ze třídy paní učitelky Evy Pilařové se svým obrazem „Nesu štěstí“.

Všichni přihlášení účastníci soutěže obdrží Řád hrdého Fenixe s poděkováním za účast. Soutěž bude pokračovat veřejným hlasování na sociální síti Facebook během září 2022. Vítězové mladší a starší kategorie budou vyhlášeni na slavnostním večeru při příležitosti konání benefiční Dražby pro Fenix 24.11.2022 v divadle Reduta v Brně.

Již tento měsíc se uskuteční 1. benefiční výstava vybraných obrazů na nejvíce frekventovaném místě během letních prázdnin – v odbavovací hale na letišti Brno-Tuřany od 14. 6. do 31. 8. 2022.

Pokud chcete zhlédnout vybrané obrazy naživo, přijeďte 14. 6. 2022 v 17 hod. na brněnské letiště a zúčastněte se slavnostní vernisáže k zahájení výstavy. Kulturní program a občerstvení zajištěno!


2. Absolventský koncert

2. Absolventský koncert