Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Hle, hle, támhle….

Předvánoční čas je pro muzikanty časem koncertů. Vymýšlení programu, úpravy, zkoušení. Lehký časový pres, jestli se vše stihne……Stihlo. A bylo to velké.

Pod taktovkou Terezy Baronové se od rána 15. 12. 2022 ve Farním kostele Ducha svatého v Ostravě – Zábřehu zkoušelo, pilovalo, aby v 16:30 mohlo konečně spatřit světlo světa pásmo koled a vánočních písní jednotlivých tříd Základní školy a gymnázia Porg.

A nezaháleli ani pedagogové, kteří přiložili „hlasivky“ k dílu a připojili se ke svým studentům. A ti, kteří nezpívali, hráli v kapele. Zkrátka každý měl své místo.

Ke společnému dílu se přidali i žáci naší ZUŠ, kteří Porg navštěvují. Spolu s paní učitelkou Martinou Fischerovou nacvičili flétnisté doprovody k písním a dotvořili tak krásnou vánoční atmosféru, která se linula celým podvečerem.


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.