Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Hraje, zpívá zvesela, Ponožková kapela

Slunečné zářijové odpoledne 17. 9. 2020 patřilo akci ROZLOUČENÍ S LÉTEM, kterou pořádal ÚMOb Ostrava – Mariánské Hory. Tento 2. ročník proběhl opět ve znamení dětí a prezentací škol, kroužků a zájmových aktivit realizovaných v daném obvodu.

ZUŠ E. Marhuly Ostrava - akce Rozloučení s létem

Ani my jsme nemohli na této akci chybět. Stejně jako ostatní instituce, i naše ZUŠ si připravila pro kolemjdoucí spoustu her a soutěží, za které si děti vysloužily body na soutěžní kartičku a ty pak mohly směnit za žetony opravňující použít různé atrakce.

ZUŠ E. Marhuly Ostrava - akce Rozloučení s létem

Veselé barevné ponožky byly už zdálky vidět, děti lákal hudební panák i veselé hudební puzzle, poznávání nástrojů, ale i zamotané písničky či písničky ukryté v obrázcích. To vše si pro děti připravila pětice paní učitelek ve složení Eva Polášková, Martina Fischerová, Daniela Buchalová, Aneta Šoborová a Zuzana Hodurová.


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.