Informace k výuce od 18.11.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

situace se konečně zlepšuje a postupně se obnovuje prezenční výuka. Ráda bych Vás proto informovala, jak tomu bude v následujících dnech a týdnech v naší škole.

Tento týden bude dle pokynů ministerstva školství výuka na všech základních uměleckých školách probíhat distančně. Jak tomu bude příští týden, tedy od pondělí 23. listopadu, bychom se měli dozvědět do konce tohoto týdne. Velmi pravděpodobný je však scénář, že prezenčně bude probíhat individuální výuka, tzn. učitel a jeden žák (týká se především hudebního oboru), a v rámci kolektivní výuky (zejména výtvarný, taneční a literárně-dramatický obor) bude možné realizovat individuální konzultace, jako tomu bylo před posledním přechodem na distanční výuku.

Jakmile budu mít další informace, ozvu se Vám opět prostřednictvím e-mailu. Všechny důležité informace najdete také na webu školy www.zusmarhory.cz. Zde a na školním Facebooku také prezentujeme úspěchy žáků v soutěžích, krásné práce, které vznikají v rámci distanční výuky, a další aktuality.

V souvislosti s distanční výukou si ještě dovolím připomenout, aby žáci, kteří navštěvují kolektivní předměty, nezapomněli do středy 18. listopadu vyplnit Klasifikační test, který je součástí hodnocení za 1. čtvrtletí.

Ráda bych ještě upozornila na soutěže, které naše škola vyhlásila v rámci výtvarného, tanečního a literárně-dramatického oboru. Věřím, že se zapojí co nejvíce žáků, a všichni se těšíme na jejich výtvory.

Děkuji Vám za spolupráci a přeji pěkný den.

Mgr. Pavla Kovalová, ředitelka školy