Jak naše popová sekce opět ke ZLATU přišla

To vstanete ve 4:00 ráno, vyzvednete 3 malé nadšené zpěvačky a vydáte se na dobrodružnou soutěžní výpravu na Slovensko.

Pěvecká třída Olgy Bezačinské opět nezklamala! Tentokrát vyrazila do světa s nejmladší generací zástupců populárního zpěvu. A zadařilo se!
Všechny tři naše malé zpěvačky zabodovaly a z pěvecké soutěže JESIENKA ve slovenském městě Prievidza si přivezly tři krásná ocenění!
Michaela Richterová si vyzpívala nádherné Zlaté pásmo a doslova okouzlila porotu svým projevem.

Předsedkyní poroty nebyl nikdo jiný jako populární slovenská popová zpěvačka Tina, která je známá i v ČR a to moderováním pěvecké soutěže SuperStar. Ale ani naše další dvě malé pěvecké hvězdičky vůbec nezaostávaly! Obě si vyzpívaly nádherné Stříbrné pásmo a svými krásnými pěveckými výkony dokázaly, že nám vyrůstá další, velmi talentovaná generace zpěváčků, která naši ZUŠ už teď reprezentuje nejen doma ale i v zahraničí.

Na pěvecké soutěži Jesienka není vůbec jednoduché prozpívat se až do úplného finále. Soutěžící musí projít několika soutěžními koly. Naše ZUŠ má ale ve finále vždycky své zástupce, a to nás mimořádně těší. Všem třem malým zpěvačkám ze srdce gratulujeme a přejeme hodně dalších krásných pěveckých úspěchů! A že si děvčata soutěžní den na Slovensku doslova užila, dokazují i přiložené fotografie 😊


2. Absolventský koncert

2. Absolventský koncert