Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

Jarní koncert se vydařil….

Druhé březnové pondělí se uskutečnil v koncertním sále naší školy po dlouhé covidové době teprve druhý žákovský koncert v letošním školním roce.

V bohatém a pestrém programu zazněly skladby pro klavír, housle, violoncello, ukázky své autorské tvorby představila i studentka skladby. Vystoupili také naši úspěšní zpěváci, kteří se připravují na krajské kolo letošních soutěží ZUŠ i na další mezinárodní soutěže.

Bylo znát, že se výkony našich žáků opět vracejí k normálu a že společnou práci se svými pedagogy dokáží velmi hezky promítnout do interpretovaných písní a skladeb.

Už dlouho jsme společně nezažili tak milou, vstřícnou a srdečnou atmosféru v koncertním sále. Publikum   vytleskávalo malé i velké interprety, kteří se opakovaně vraceli na pódium a ocenili tak jejich velmi hezké výkony.

Z dětí, studentů i odcházejících hostů vyzařovala spokojenost a radost z hezkého hudebního podvečera.

Děkujeme všem účinkujícím i jejich pedagogům a těšíme se, že je to povzbudí do další společné tvůrčí práce.