Kandrdásek 2023

V sobotu 18.3.2023 se konala regionální přehlídka pro mladé amatérské herce „KANDRDÁSEK“, která se opět uskutečnila v DDM v Hlučíně. 

Naši školu letos v kategorii 14 -15 let zastupovaly dvě žákyně LDO Kateřina Chromčáková Adéla Hladíková. Všechny soutěžní výstupy měly vyrovnanou úroveň a i vystoupení našich žákyň sklidilo všeobecnou pochvalu a uznání jak odborné poroty, tak i dalších přítomných diváků. 

Kateřina Chromčáková ve své kategorii vyhrála, dostala Cenu poroty za herecký výkon a přirozený projev a navíc diplom s postupem na národní přehlídku do Brandýsa n/Labem.

Po soutěži se uskutečnila odborná rozprava porotců se soutěžícími a jejich doprovodem, ve které byly výkony obou našich žákyň velmi kladně hodnoceny. Zejména výkon Adély Hladíkové, která letos soutěžila poprvé, vzbudil velký zájem a je nadějným příslibem do budoucna. 

U obou děvčat byla vysoce hodnocena jejich hlasová technika a kvalitní dikce, přirozený, hravý herecký projev a také vhodně vybrané texty, které obě žákyně pravdivě a citlivě interpretovaly. 

Adéla Hladíková a Kateřina Chromčáková velmi úspěšně reprezentovaly naši školu. Kateřině blahopřejeme k dalšímu postupu a přejeme hodně štěstí.


2. Absolventský koncert

2. Absolventský koncert