Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

KM CITY DANCE CHELLENGE KROMĚŘÍŽ – Taneční soutěž

Na sobotu 6. dubna 2024 připadla další taneční akce, kterou si tanečníci TS Carpe Diem nemohli nechat ujít. S dobrou náladou sobě vlastní, natěšeně nastupovali do autobusu, který s nimi vyrazil tentokráte do krásného města Kroměříž. Tamější prostory kulturního domu uvítaly desítky malých i velkých tanečníků, kteří se zde sjeli z různých koutů naší vlasti, aby „změřili“ síly. A to doslova. V průběhu programu jsme měli možnost shlédnout celou plejádu různých tanečních stylů od disco dance, mažoretek, zumby až po naši, uměleckou art kategorii.

Carpíci se této výzvy nezalekli a veškerou energii vložili do svých soustředěných výkonů. Celkem se publiku představili ve třech choreografiích Stužkovaná, Shine a Out. Za své taneční ztvárnění a úsilí, které do svých choreografií vložili, byli nejen odměňováni nadšeným potleskem publika, ale i odborná porota se shodla na tom, že si zaslouží ocenění.

Tento slunečný, tancem naplněný den jsme si spolu moc užili, a už teď se těšíme na další společně strávené chvíle.

Všem tanečníkům gratulujeme k nádherným výkonům a přejeme mnoho dalších tanečních úspěchů!