Koncert plný andělů…

Během poklidného času vánočních svátků se s Vámi chceme podělit o pár krásných momentů z posledního vánočního koncertu, který naše ZUŠ pořádala tentokrát na pobočce Muglinov.

21.12. podvečer jako by spojily síly přátelství, ochota a kolegialita a spolu vytvořily doslova rodinnou pohodu a nezapomenutelný hudební večer navozující příchozí vánoční svátky. Vánočně nazdobený koncertní sál byl zaplněný do posledního místa a jiskřičky v očích nejmenších účinkujících vnesly do srdcí všech přítomných lásku, klid a pohodu.

Program koncertu byl velmi pestrý, svižný, barevný a poutavý. Zazněla krásná pěvecká, flétnová i klavírní vystoupení ze tříd Oľgy Bezačinské, Věry Juránkové a Radany Foltýnové. Vystoupili jak ti nejmenší, tak i dospělí žáci naší pobočky.

Celý večer se nad koncertním sálem vznášela atmosféra kouzelných Vánoc. Tuto sváteční chvíli ještě více umocnilo závěrečné vystoupení malých andílků, kteří po zazpívání známých českých koled popřáli všem přítomným nádherné a pohodové vánoční svátky a do Nového roku vše jen to nejlepší a nejkrásnější.

Poté naši andílci vběhli mezi diváky a za tónů nádherné písně Tichá noc, roznesli svá poselství mezi všechny přítomné. A tak každý, kdo byl dne 21.12. v koncertním sále naší pobočky Muglinov, si domů odnášel nejen krásný hudební zážitek, ale i nádherné vánoční přáníčko, které vyrobili žáci našeho výtvarného oddělení pod vedením kolegyně Kláry Luxové. Autorkou obrázku na přáníčku je sedmiletá Dominika Krzaková a nazvala jej „Andělka“.

Byl to poslední z řady nádherných vánočních koncertů, které naše ZUŠ v letošním roce pořádala. A protože konec kalendářního roku je vskutku za dveřmi, dovolte, aby poselství našich hudebních andílků přilétlo až k Vám…


Žákovský koncert a koncert komorní hry

Žákovský koncert a koncert komorní hry