Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Kosí hudební pohlednice

Vážení rodiče, milí Kosíci!
Na adventním věnci pomalu dohořívá 4. svíčka a i naše koledování ve sboru se pomalu chýlí ke konci. Dneska jsme v poměrně zdecimovaném stavu dotočili poslední písničku, a to navzdory nemocným sboristům, kytaristovi s anginou a vypadnuvším sólistou 😄. O to je celá vánoční zdravice autentická a radostná, ne dokonalá, ale naše, o nás, pro Vás! Nyní Vám můžu už jen popřát klidné Vánoce. Některé děti jsem stihla pouze vyfotit, některé stačily zase jen nahrávat, některé jsou bohužel ještě v těchto chvílích nemocné doma, ale všechny jsou z jednoho hnízda. Situace byla (a je) nepřející a tak většina našich plánů vzala za své. Dělali jsme, co jsme mohli 😉. Za obětavou pomoc děkuji svému kolegovi – Kubovi Kupčíkovi – nebýt jeho, plácáme se v tom ještě teď 😄.
Nicméně něco nás přece jen čeká! Hned po Vánocích se sejdeme 4. 1. na zkoušce – generálce na Tříkrálový koncert pro Diecézní charitu Ostrava, který se uskuteční hned následují den – 5. 1. 2022 v Kostele sv. Václava a bude přenášen živě TV Noe. Prosím rezervujte si celé středeční odpoledne pro zvukovou zkoušku a nácvik/ koncert.

Věřím, že se malý dárek dostal ke všem dětem, pokud ne, budou ho mít u mě schovaný do nového roku. I Vám rodičům děkuji za milé vánoční pozornosti.
A teď jeden vánoční dárek od nás. Tedy – šťastné a zpěvavé!

Šťastné a zpěvavé posílají i naši nejmenší – Skřivánci a Slavíci! I když jsme nebyli všichni, i když nezpívali na koncertě, nevzdali jsme to – karanténám a chorobám navzdory. Malá hudební pohlednice i naše přání všeho dobrého.


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.