Krajský úřad v Ostravě uspořádal Den otevřených dveří a naše ZUŠ nemohla chybět

28. 9. 2023 uspořádal Krajský úřad pro veřejnost Den otevřených dveří. Lidé tak měli možnost nahlédnou do jindy nepřístupných prostor. K vidění byl i zlatý poklad a bohatý doprovodný program, o který se postarali i žáci našeho pěveckého oddělení: Markéta Bučková, Michaela Richterová, Viktorie Macej, Sofie Friedelová, Eliška Nágelová, Veronika Kuchařová a Lucie Bendová, spolu se svými pedagogy a korepetitory Olgou Bezačinskou, Klárou Krejčí Curylovou, Alenou Šmídovou a Pavlem Motlochem.

O spolehlivé ozvučení se již tradičně postaral Miloslav Novák a o krásnou výstavu obrazů žáků našeho výtvarného oddělení zase kolegyně Klára Luxová.

Naše zpěvačky byly rozhodně středobodem pozornosti a zaujaly veřejnost krásně sladěným hudebním programem z oblasti populární hudby.

Návštěvníci tak za zvuků krásných a známých melodií mohli ochutnat netradiční jídla z kuchyně gastronomické školy, vynikající kávu různých druhů, nechat si uvázat kytici od budoucích zahradníků, upravit si vlasy od budoucích kadeřníků, či se nechat profesionálně nalíčit od budoucích kosmetiček. A naše zpěvačky toho samozřejmě využily. Ty menši během dopoledne změnily účes a proměnily se tak ve správné rockerky a ty starší si vyzkoušely profesionální líčení a během dopoledne ještě více zkrásněly.

Byl to pro všechny skutečně krásný den plný zážitků a krásné pohodové hudby.


2. Absolventský koncert

2. Absolventský koncert