Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

LABYRINTEM GVUO

Dne 8. 6. proběhla vernisáž krajské výtvarné přehlídky ZUŠ pod názvem LABYRINTEM GVUO. Výstava je završením celoročního projektu připraveného MÚZOU a GVUO. Jsme velice rádi, že jsme se této akce mohli se svými žáky zúčastnit.

V průběhu celého školního roku zapojené školy mohly zdarma navštěvovat výstavy v GVUO a účastnit se galerijních animací. Je to úplně poprvé v historii GVUO, kdy bylo možné vystavení neprofesionální tvorby v této kulturní instituci a doufejme, že ne naposled. Nádherné reprezentativní výstavní prostory a vhodně upravené práce, daly celé výstavě téměř profesionální nádech a ukázaly veřejnosti význam našich výtvarných oborů a jejich kvalitu. Účast dětí a pedagogů byla veliká. Kurátoři pečlivě vybírali výtvarná díla a naši žáci vzorně reprezentovali naši ZUŠ. Tato výstava určitě stojí za zhlédnutí a potrvá do 25. 6. 2023

Fotografie ke zhlédnutí:


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.