Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

MenART – příležitost pro mladé umělce!

MenART je roční stipendijní program určený dětem a studentům nadaným v uměleckých oborech a jejich pedagogům. Umožňuje jim po dobu jednoho školního roku pracovat v úzkém kontaktu s mentory – výraznými osobnostmi české umělecké scény. Vznikl, aby pomohl studentům zapáleným do uměleckých oborů, kteří chtějí prozkoumat více do hloubky svůj obor, případně uvažují o tom, že by se mu chtěli věnovat profesionálně a jejich pedagogům na společné cestě.

Jsme rádi, že v následujícím ročníku budeme mít zastoupení v osobě flétnistky Ivany Kržinové ze třídy MgA. Martiny Fischerové, která prošla hustým sítem adeptů z celé České republiky.

V řadě šesti setkáních s mentorem Janem Ostrým, budeme mít příležitost především na sobě pracovat, posouvat se, sbírat inspiraci, zkušenosti a cenné rady a také pracovat společně jako skupina a sdílet své pokroky.

Těšíme se a děkujeme za tuto příležitost!


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.