Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

MEZINÁRODNÍ FESTIVAL POPULÁRNÍ HUDBY ČADCA POP a žáci populárního zpěvu opět na prvních příčkách!

O tom, že oddělení populárního zpěvu naši ZUŠ zaznamenává čím dál tím větší ohlas, svědčí i další úspěch! 3. 5. 2023 se uskutečnil Mezinárodní festival populární hudby Čadca Pop na Slovensku. V nedaleké Čadci se tedy sešlo skutečně velké množství mimořádně šikovných a talentovaných mladých zpěváků. První den se soutěžilo ve třech kategoriích populárního zpěvu. A bylo to zápolení, jak se patří! Naše zpěvačky oboru populární zpěv ze třídy Oľgy Bezačinské v něm obstály s nádherným výsledkem!


Michaela Richterová si v 1.kategorii ve velké konkurenci vyzpívala krásné 3.místo!

Veronice Kuchařové se podařilo v nejvyšší kategorii získat nádherné 2.místo a navíc získala Zvláštní cenu poroty za svoji autorskou píseň „Zostaň“, u které složila text i hudbu. Ke krásné ceně získala tedy i úžasnou nabídku účastnit se uměleckého turné hudební skupiny Mirai a spoluúčinkovat tak s profesionálními umělci.

Přidáváme pár fotografií ze soutěžního vystoupení a z odevzdávání cen. Děvčata si odnesla krásné věcné ceny a někomu medaile doslova zachutnala 😊

Druhý den si změřily síly kapely a různá souborová seskupení. A zážitek to byl vskutku velký. Mezinárodní festival populární hudby byl završen krásným Galakoncertem v koncertním sále Kulturního domu Čadca, kde si zazpívali a zahráli někteří vítězové, které si z těch nejlepších vybrali samotní organizátoři.

Naše ZUŠ měla na Galakoncertě taky své želízko v ohni. Veronika Kuchařová odprezentovala svojí autorskou píseň za kterou sklidila velký a zasloužený potlesk.

Našim dvěma vítězkám Mišce i Veronice moc blahopřejeme a přejeme spoustu dalších stejně krásných úspěchů!!!


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.