Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST- ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY SPOLUÚČINKUJÍ V PŘÍMÉM PŘENOSU ČT ART!

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás s nabídkou sledování jedinečného koncertu pořádaného v rámci ZUŠ OPEN 2024.

Pokud bude sledovanost tohoto koncertu mimořádná, bude možné na přímý přenos navázat v následujícím roce. Proto Vás i touto formou oslovujeme, protože můžeme být o zrodu nové tradice. Záleží jen na nás.

Jedná se o Benefiční koncert Magdaleny Kožené a základních uměleckých škol, který se uskuteční v chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně.

Koncert bude přenášen prostřednictvím ČT na programu ČT art dne 28. května 2024 od 20:00 hodin a žáci naší ZUŠ budou součástí!

Zakladatelka Nadačního fondu a patronka ZUŠ Open, mezzosopranistka Magdalena Kožená na koncertě vystoupí společně se třemi sty dětí ze ZUŠek z celé ČR, které pro tento výjimečný účel vytváří unikátní sbor a orchestr podpořený pedagogy ZUŠ i hráči České filharmonie. Večer ozdobí také žáci tanečních a literárně-dramatických oborů ZUŠ, dalším výjimečným hostem koncertu bude houslový virtuos Josef Špaček. Na programu budou mj. premiéry skladeb soudobých českých autorů Miloše Boka a Jana Kučery, který se ujme i dirigentské taktovky. Večerem bude provázet David Mareček, generální ředitel České filharmonie.

Detailní informace o koncertu zde: Benefiční koncert Magdaleny Kožené a základních uměleckých škol (zusopen.cz)


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.