Na Karolině rozsvítili strom, advent začíná…

Je již tradicí, že na slavnostním rozsvícení vánočního stromu v OC Forum Nová Karolina, účinkují žáci populárního zpěvu z pěvecké třídy Oľgy Bezačinské. Ani tento rok tomu nebylo jinak. Žáci Michaela Richterová, Markéta Bučková, Veronika Kuchařová, Klára Bačíková a Lucie Bendová spolu s žáky komorní hry, za klavírního doprovodu Radany Foltýnové a Olgy Bezačinské, svým 90 minutovým programem zpříjemnili návštěvníkům obchodního centra sobotní večer 19.11. a v 18.00 slavnostně rozsvítili vánoční strom spolu s celou vánoční výzdobou v obchodním centru.

Po rozsvícení následovalo ještě několik vánočních písní, kdy jsme spolu s panem moderátorem všem popřáli krásné prožití vánočních svátků.

Na akci se podílel i kolega Petr Novák, který nám na památku udělal několik krásných fotografií. Se zvukem byl nápomocný již tradičně Miloslav Novák, který se vždy stará o nazvučení všech akcí třídy populárního zpěvu. Žáci populárního oboru tak naši ZUŠ opět úspěšně reprezentovali a dokázali tak, že tento obor má na naší škole rozhodně své místo a neustále se rozvíjí, co nás samozřejmě velmi těší.