Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

Naši zpěváci Popu si opět vyzpívali ZLATO!!! NOVÁCKÝ TALENT 2023

11. května se vstávalo v brzkých ranních hodinách a vyráželo na dalekou cestu na Slovensko. Čtyři žákyně oboru populární zpěv, ze třídy Oľgy Bezačinské, se spolu s paní učitelkou vydaly zkusit štěstí na pěveckou soutěž Novácký talent 2023, která se každoročně koná ve městě Nováky.

NOVÁCKÝ TALENT je vyhlášenou a mimořádně kvalitní soutěží v sólovém populárním zpěvu a v soutěži kapel a souborů. Každý rok se této soutěže účastní doslova stovky talentovaných žáků ZUŠ z celého Slovenska a ani letos tomu nebylo jinak. Už při losování pořadí bylo zřejmé, že konkurence bude veliká. Soutěž probíhala ve velkém sále Kulturního domu Nováky a po organizační stránce nelze pořadatelům skutečně nic vytknout. Tým skvělých zvukařů to měl pevně v rukou a střídání sólistů a kapel probíhalo naprosto plynule a profesionálně. Nemluvě o skvělém ozvučení, které se dostalo všem soutěžícím.

Den to byl vskutku náročný, ale naše zpěvačky zabojovaly a v obrovské konkurenci šikovných interpretů si vyzpívaly překrásná ocenění! V první kategorii naše ZUŠ získala hned dvakrát ZLATO!

Markéta Bučková (6 let) – získala nádherné ZLATÉ pásmo a v něm jako jediná 3. umístnění!

Michaela Richterová (9 let) – získala překrásné ZLATÉ pásmo a v něm jako jediná 1. umístnění. Miška se tedy stala vítězkou celé své kategorie!!!

Veronika Kuchařová získala v nejvyšší kategorii krásné STŘÍBRNÉ pásmo a Klára Bačíková pásmo BRONZOVÉ.

Soutěžící si převzali ceny z rukou odborné poroty složené z profesionálních hudebníků.

Všem našim vítězkám srdečně gratulujeme!!!

Soutěžní den byl plný adrenalinu a očekávání, ale i plný krásných zážitků, na které budou děvčata zcela jistě dlouho vzpomínat.

A že čekání na výsledky bylo náročné a vyčerpávající, dokazují i naše dvě fotografie 😊


Koncert talentů

Koncert talentů