Naši zpěváci Popu si opět vyzpívali ZLATO!!! NOVÁCKÝ TALENT 2023

11. května se vstávalo v brzkých ranních hodinách a vyráželo na dalekou cestu na Slovensko. Čtyři žákyně oboru populární zpěv, ze třídy Oľgy Bezačinské, se spolu s paní učitelkou vydaly zkusit štěstí na pěveckou soutěž Novácký talent 2023, která se každoročně koná ve městě Nováky.

NOVÁCKÝ TALENT je vyhlášenou a mimořádně kvalitní soutěží v sólovém populárním zpěvu a v soutěži kapel a souborů. Každý rok se této soutěže účastní doslova stovky talentovaných žáků ZUŠ z celého Slovenska a ani letos tomu nebylo jinak. Už při losování pořadí bylo zřejmé, že konkurence bude veliká. Soutěž probíhala ve velkém sále Kulturního domu Nováky a po organizační stránce nelze pořadatelům skutečně nic vytknout. Tým skvělých zvukařů to měl pevně v rukou a střídání sólistů a kapel probíhalo naprosto plynule a profesionálně. Nemluvě o skvělém ozvučení, které se dostalo všem soutěžícím.

Den to byl vskutku náročný, ale naše zpěvačky zabojovaly a v obrovské konkurenci šikovných interpretů si vyzpívaly překrásná ocenění! V první kategorii naše ZUŠ získala hned dvakrát ZLATO!

Markéta Bučková (6 let) – získala nádherné ZLATÉ pásmo a v něm jako jediná 3. umístnění!

Michaela Richterová (9 let) – získala překrásné ZLATÉ pásmo a v něm jako jediná 1. umístnění. Miška se tedy stala vítězkou celé své kategorie!!!

Veronika Kuchařová získala v nejvyšší kategorii krásné STŘÍBRNÉ pásmo a Klára Bačíková pásmo BRONZOVÉ.

Soutěžící si převzali ceny z rukou odborné poroty složené z profesionálních hudebníků.

Všem našim vítězkám srdečně gratulujeme!!!

Soutěžní den byl plný adrenalinu a očekávání, ale i plný krásných zážitků, na které budou děvčata zcela jistě dlouho vzpomínat.

A že čekání na výsledky bylo náročné a vyčerpávající, dokazují i naše dvě fotografie 😊