Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Ohlédnutí za unikátním projektem Společného orchestru hráčů České filharmonie a talentovaných žáků ZUŠ

24.6.2023 se v pražském Rudolfinu uskutečnil úžasný projekt České filharmonie ve spolupráci se Základními uměleckými školami z celé České republiky.

My plníme slib a přidáváme odkaz na videozáznam tohoto skutečně nádherného koncertu. Jsme hrdí, že důležitou součástí tohoto večera byl i žák naši ZUŠ Jakub Olbert ze třídy Jakuba Kupčíka. Jakub usedl do bicí sekce a jeho zvuk činelů byl vskutku nepřehlédnutelný.

Ostatně, můžete se o tom přesvědčit shlédnutím samotného videozáznamu.

A teď se už nechte unést do světa krásné hudby a pod taktovkou charizmatického dirigenta Petra Altrichtera si spolu s námi vychutnejte jedinečnost tohoto nezapomenutelného hudebního okamžiku.

Přejeme Vám krásný poslech a příjemný hudební zážitek.

Budeme doufat, že unikátní systém Základních uměleckých škol v České republice zůstane napořád neoddělitelnou součástí kulturního života nás všech a umožní erudovaným pedagogům i nadále formovat mladé lidi a vytvářet jim tak jedinečnou příležitost účastnit se podobných projektů.


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.