Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ – HRA NA KLAVÍR

Okresní kolo celostátních soutěží ZUŠ proběhlo ve dnech 25. – 26. února 2020 v ZUŠ, Ostrava – Moravská Ostrava, Sokolská třída.

V průběhu dvou dnů se u klavíru značky Boston vystřídalo 62 soutěžících ve dvanácti kategoriích. Odborná porota ve složení Jaroslava Holková, Mgr. Soňa Hálová, MgA. Liana Svobodová, PhDr. Jaromír Zubíček, ArtD., s předsedkyní poroty Mgr. Alenou Žurkovou posuzovala výkony mladých pianistů po celou dobu soutěže. A měli nelehký úkol! V hudebním světě není jednoduché rozhodovat o momentálním výkonu hráče.

A jak tedy rozhodli? Podívejte se na výsledky do následujícího dokumentu.

Máme velkou radost, že všichni naši žáci reprezentovali školu zodpovědně, na pódiu působili jako doma a podali velmi dobré výkony. Blahopřejeme všem zúčastněným žákům! Děkujeme pedagogům za přípravu a držíme palce všem postupujícím do krajského kola soutěže, které proběhne 25. – 27.března v ZUŠ Frýdek – Místek.


Leave a Reply

Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.