Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Parádní koncert v Parníku…..

Všichni, kdo přišli ve středu 29. května 2024 do jazzového klubu Parník, si spolu s námi užili bezva májový podvečer.

Ti z absolventů, kteří čekali nejdéle na svůj absolventský koncert, který byl čtvrtým a zároveň posledním v letošním školním roce, si svá vystoupení opravdu náramně užili.

Tradiční prostředí tohoto útulného hudebního klubu dává zapomenout na přílišnou trému a všichni tu hrají a zpívají uvolněně, v pohodě a rádi. Skvělá atmosféra a zasloužený dlouhotrvající potlesk je pro ně odměnou, kterou mnozí zažívají poprvé. O to větší mají zaslouženou radost po svém absolventském vystoupení.

Pedagogové si dali ve spolupráci se svými absolventy s výběrem skladeb, jejich úpravami a samotným nácvikem jako vždy velmi záležet a na pódiu to bylo hodně znát.

Je skvělé pozorovat kluky a holky, jak s chutí vystupují ať už jako sólisté, tak hlavně v komorní, souborové hře či kapelách často se svými pedagogy, kteří jsou jim tím nejlepším příkladem a oporou zároveň.

O tom, že se poslední z „absolváků“ v Parníku vydařil nebylo pochyb a spokojeným rodičům, prarodičům, kamarádům a ostatním návštěvníkům se snad ani nechtělo domů.

Všem absolventům i jejich pedagogům srdečně blahopřejeme

 a

 děkujeme za krásný hudební zážitek!

Už teď se těšíme, co hezkého uslyšíme v Parníku příště.

                                                                                                             autorka textu: Hana Čašová


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.