Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

PF 2023

Vánoce, čas zázraků, který se blíží. Tento rok se žáci výtvarného oboru opět zúčastnili soutěže o nejlepší PF 2023.

Tak jako pokaždé i tentokrát naši žáci namalovali krásné obrázky, plné vánoční atmosféry, radosti, dárků a snů. Na našem webu uvidíte ty nejkrásnější práce dětí, které vám přinášíme jako přání do nového roku s přáním hodně štěstí a zdraví!

Těšme se a radujme se, že můžeme být spolu v kruhu nejmilejších, protože Vánoce jsou o lásce, ale i o vděčnosti. Ozdobme stromeček, zavěsme zvoneček a zazpívejme si koledy, kousek lásky ze srdce darujme všem, které milujeme. A protože každý konec v sobě skrývá nekonečné možnosti nových začátků, přejeme všem šťastné a veselé Vánoce a inspirující nový rok 2023.

Letos se na 1. místě umístil krásný anděl od Kateřiny Ryckové, 15 let ze třídy paní učitelky Kláry Luxové, 2. místo patří malé výtvarnici Marii Mokhon, 8 let ze třídy pana učitele Jiřího Siebra, 3. místo obsadila Evelína Kramářova, 15 let ze třídy paní učitelky Evy Pilařové a zvláštní cenu jsme také udělili Alžbetě Karbanové, 14 let ze třídy paní učitelky Kláry Luxové.

Všem malým i velkým výtvarníkům GRATULUJEME!


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.