Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

PF žáků výtvarného oboru

Opět nám klepou na dveře Vánoce, čas zázraků. Tento rok zázraky přicházejí potichu a nenápadně, ale hle, za chvíli jsou tady!

Tomáš Nykl, 11 let

Tak jako každý prosinec i tentokrát naši žáci namalovali krásné obrazy, plné předvánoční atmosféry, radosti, dárků a snů. V naší virtuální galérii obrazů uvidíte ty nejkrásnější práce dětí, které vám přinášíme jako přání do Nového roku s přáním hodně štěstí a zdraví!

Těšme se a radujme se, že můžeme být spolu v kruhu nejmilejších, protože Vánoce jsou o lásce, ale i o vděčnosti. Ozdobme stromeček, zavěsme zvoneček a zazpívejme si koledy, kousek lásky ze srdce darujme všem, které milujeme.

A protože každý konec v sobě skrývá nekonečné možnosti nových začátků, přejeme Všem šťastné a veselé Vánoce a inspirující Nový rok 2022!