Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Ponožková kapela opět v akci

Ve čtvrtek 14. září se konalo již tradiční „kroužkobraní“ mariánskohorského obvodu pod názvem „Rozloučení s létem“. Měli jsme to doslova „za domem“ na Stojanově náměstí, a tak jsme se vydali prezentovat naši školu s naší ponožkovou kapelou. Pro děti jsme – mimo informace o všech dostupných nástrojích, tanečních, sborových, výtvarných a literárně-dramatických skupinách – připravili již tradičního hudebního panáka, puzzle a kvízy. Vítr nás nakonec neodvál, clonu nám dělali kolegové s ragbyového TJ Sokol 😉. Děkujeme za příležitost SVČ Korunka, pořádající organizaci. Loučí se ponožková kapela – tentokrát ve složení: Martin Dytko, Martina Fischerová, Eva Polášková a Zuzana Tomášková. Hraje, zpívá zvesela – ponožková kapela. A teď je to na Vás! 😉


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.