Rozvrh hodin kolektivní výuky

Školní rok 2020/2021

Taneční obor

Pondělí13:00–14:30 1/I – 3/I ZŠ Zelená (2h)Darina Gelnarová
15:00–16:30 3/I – 6/I MŠ G. Janka (2h)Darina Gelnarová
16:40–18:10 1/II – 3/II MŠ G. Janka (2h)Darina Gelnarová
Úterý13:00–14:30PS A, B – 1/I ZŠ Zelená (2h)Pavla Parchanská
16:00–17:30 PS A – 3/I MŠ G. Janka (2h)Pavla Parchanská
17:40–19:106/I – 1/II MŠ G. Janka (2h)Pavla Parchanská
Středa15:00–15:45PS B – Michálkovice (1h)Pavla Parchanská
16:45–17:30PS B – Chaloupka (1h)Pavla Parchanská
Čtvrtek14:30–16:003/I – 6/I MŠ G. Janka (2h)Darina Gelnarová
13:30-15:00 PS A, B – 1/I ZŠ Matiční (2h) Pavla Parchanská
16:10–17:406/I – 1/II MŠ G. Janka (2h)Darina Gelnarová
17:50–19:201/II – 3/II MŠ G. Janka (2h)Pavla Parchanská
PátekNevyučováno

Komorní a souborová hra

AkordiemÚterý 16:45–17:30Sál LudmilinaKateřina Majerská
Komorní hraČtvrtekL8Kateřina Majerská
Kytarový souborStředa 16:35–17:20Sál LudmilinaJindřich Schwarz
Souborová hraPátek 15:50–17:20Sál LudmilinaJan Gajdica
Komorní hraStředa 16:00-18:00MuglinovVěra Juránková
Souborová hraPondělí 16:50-17:35Sál LudmilinaLubomír Konečný
Komorní hraČtvrtek 16:00-16:45L9Lubomír Konečný
Flétnový souborStředa 17:15-18:00L13Tomášková Zuzana
Komorní hra16:25-17:10L13 Tomášková Zuzana
Komorní hraStředa 16:00-16:45Jana Davidová
Klavírní praktikumÚterý 16:00-16:45Gerych Oleksii

Sbor

Dělená zkouška – AltPondělí 16:30-17:35MŠ Gen. Janka
Dělená zkouška – SopránPondělí 17:40-18:45MŠ Gen. Janka
Sbor MatičníÚterý 13:00-14:30ZŠ Matiční
KosiÚterý 15:15-16:45MŠ Gen. Janka
Chlapecký sborÚterý 16:55-17:40MŠ Gen. Janka
SlavíciStředa 15:15-16:45MŠ Gen. Janka
PS SkřivánciStředa 16:55-18:02MŠ Gen. Janka
Hlavní sborČtvrtek 17:10-18:40MŠ Gen. Janka

Nauka – Hudební (hlavní budova)

2.APondělí 14:20-15:05H18Eva Polášková
3.APondělí 15:10-15:55H18Eva Polášková
1.APondělí 16:00-16:45H18Eva Polášková
4. ročníkPondělí 16:50-17:35H18Eva Polášková
Konzultační hodinaPondělí 17:40-18:25H18Eva Polášková
1.BÚterý 15:10-15:55H18Zuzana Hodurová
PSÚterý 16:00-16:45H18Zuzana Hodurová
4. + 5. ročníkÚterý 16:50-17:35H18Martin Dytko
SPECStředa 16:50-17:35H18Martin Dytko
3.BČtvrtek 14:20-15:05H18Eva Polášková
2.BČtvrtek 15:10-15:55H18Eva Polášková
5. ročníkČtvrtek 16:00-16:45H18Eva Polášková
Konzultační hodinaČtvrtek 16:50-17:35H18Eva Polášková

Nauka – MŠ Jízdárna a PORG

Přípravná hudební výchovaČtvrtek 15:30–16:15MŠ JízdárnaAneta Šoborová
3.-5. ročníkStředa 15:10-15:55PORGJiří Pospěch
Music TheoryStředa 16:00-16:45PORGJiří Pospěch
Konzultační hodinaPondělí 7:45-8:30PORGZuzana Hodurová
PS + 1. ročníkPondělí 14:20-15:10PORGZuzana Hodurová
2. ročníkPondělí 15:10-15:55PORGZuzana Hodurová

Nauka – ZŠ Zelená

PHV + 1. ročník NOHPondělí 13:40–14:25ZŠ ZelenáHelena Šmídová
2. ročník + 3. ročník NOHPondělí 14:35–15:20ZŠ Zelená Helena Šmídová
4. ročník + 5. ročník NOHPondělí 15:30–16:15ZŠ Zelená Helena Šmídová

Nauka – Muglinov

PHV + 1. ročník NOHStředa 15:00–15:45MuglinovHelena Šmídová
2. ročník + 3. ročník + 5. ročník NOHStředa 15:50–16:35MuglinovHelena Šmídová
Individuál NOH Středa 17:30–18:15MuglinovHelena Šmídová

Klavírní praktikum

Klavírní praktikum Středa 16:40–17:25MuglinovHelena Šmídová
Klavírní praktikumČtvrtek 16:40–17:25HudebníHelena Šmídová
Klavírní praktikumPátek 15:00–15:45HudebníHelena Šmídová

Výtvarný obor

1 PS – 5/IÚterý 13:40–16:05MuglinovEva Pilařová
3/I – 4/IIÚterý 16:10–18:35MuglinovEva Pilařová
2/I – 1/IIČtvrtek 13:40–16:10MuglinovEva Pilařová
I. skupinaPondělí 13:30–15:55MuglinovKlára Luxová
II. skupinaPondělí 16:00–18:25MuglinovKlára Luxová
ZŠ ZelenáÚterý 14:35–17:00ZŠ ZelenáKlára Luxová
I. skupinaStředa 13:30–15:55MuglinovKlára Luxová
II. skupinaStředa 16:00–18:25MuglinovKlára Luxová
ZŠ ZelenáČtvrtek 13:35–16:00ZŠ ZelenáKlára Luxová
ZŠ ZelenáPátek 13:35–16:00ZŠ ZelenáKlára Luxová

Literárně-dramatický obor

Čtvrtek15:00-16:30Sál LudmilinaLudmila Forétková
Čtvrtek16:40-18:55Sál LudmilinaLudmila Forétková
X