Magnolia

Kapela MAGNOLIA je soubor bývalých absolventů naší ZUŠ a takto se i prezentuje na veřejnosti. Do repertoáru patří jednak náročnější písničky přejaté od jiných autorů světové rockové a popové tvorby, ale dnes už také řada vlastních písní. Webové stránky souboru naleznete zde.

Magnolia koncertovala už na všech klubových scénach v Ostravě, ale vystupuje i v okolních městech. Má za sebou natáčení v Českém rozhlase Ostrava, živé vystoupení v České televizi Ostrava v pořadu Dobré ráno, vystoupení v rozhlasovém pořadu Harenda a dalších…

V září 2008 byla kapela Magnolia přizvána jako host večera do klubu Hudební Bazar u příležitosti udělení prestižních cen Hudebního bazaru např.: Zlatě Holušové za propagaci Ostravy a festival Colours of Ostrava a Igorovi Vašutovi za práci s hudební mládeží.

V kapele Magnolia v současné doběvystupují: Tereza Vašutová – zpěv, Jana Pracuchová – zpěv, kytara, Gabriela Schönová – zpěv a keyboard, Dana Kovalská – basa, Igor Vašut – bicí j.h., Ondra Dlouhý – el. kytara.

X