Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Rozvrh nauky a jak se přihlásit

Vážení rodiče,

srdečně Vás zdravíme po prázdninách z naukářského kabinetu. Dnešním dnem je spuštěn rezervační systém, ve kterém si můžete vybrat a zabookovat konkrétní hodinu pro Vaše děti. Postup je velmi jednoduchý – přihlásíte se do elektronické žákovské knížky svého dítka, kde se zobrazí konkrétní nabídka. Vybírat můžete napříč paralelními lekcemi a pobočkami a také hodinami sboru, prostřednictvím něhož lze také splnit povinnost nauky o hudbě. Přihlašovací údaje jsou generovány pro každého jednoho rodiče a svoje ID a heslo naleznete v emailu (nebo již vše skvěle ovládáte).

Zde je odkaz na rezervační systém: https://www.klasifikace.jphsw.cz/

Zde je ukázka rozvrhu:

Pokud by Vás po cestě zastihly nesnáze, rádi Vám poradíme.

Kontakt na Mgr. Evu Poláškovou (vedoucí hudebně-teoretického oddělení):

+420 732 165 081

Příští týden se část našeho naukářského a sborového osazenstva účastní závěrečné části mezinárodního projektu ASEB v rámci Erasmu+. Nebudeme tedy k dispozici na Hudební 05. a 08. 09., ani ve sboru – hodiny se tedy nekonají. Další výuka (na ZŠ Zelená, PORGu, Muglinově) probíhá beze změn. Nezoufejte, že Vám uteče úvodní hodina, o nic nepřijdete, čeká nás projektový den, ve sboru soustředění a další hudební dobrodružství. Je nám jasné, že začátek roku je ve znamení prvotních schůzek s učiteli hlavního oboru a domlouvání rozvrhu – my to chápeme a nevadí, když první hodinu úplně netrefíte do nauky, budete vítáni i později . Od 12. 09. kolektivy již v plném rozsahu a obsazení.

Těšíme se na Vás!

Za naukářský a sbormistrovský tým Eva Polášková, vedoucí teoretického oddělení


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.