Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

Rozzářené oči všude kolem nás……

Reprezentativní prostory zámku Vítkovice se staly v pondělí 13. května 2024 tradičním setkáním malých i větších muzikantů a zpěváků. Všichni se tu sešli proto, aby popřáli od srdce svými skladbičkami a písničkami maminkám a babičkám k jejich svátku.

Emotivní, nesmírně milý koncert, na kterém se představily naše nejmenší hvězdičky, nejrůznější rodinná seskupení i komorní soubory, byl tím nejkrásnějším hudebním pohlazením pro všechny posluchače zaplněného sálu vítkovického zámku.

Prostředí, které je pro naše děti a jejich pedagogy velmi inspirativní, dalo po roce opět vzniknout líbivému a hodnotnému programu, kdy všichni doslova hráli a zpívali jeden pro druhého a bylo jedno, jestli jsou to nejmladší děti, jejich starší sourozenci, rodiče nebo pedagogové, kteří si společně s dětmi pobyt na pódiu náramně užili.

Všem aktérům tohoto nádherného hudebního setkání oči doslova zářily. Ale nejen jim….také v tvářích  rodičů, prarodičů a přítomných hostů se odrážela velká spokojenost  z předvedených výkonů. Odměňovali všechny malé i starší interprety srdečným a bouřlivým potleskem. Co víc nám všem mohlo udělat větší radost než úžasná atmosféra tohoto milého hudebního setkání. Vždyť se nám nechtělo ani domů.

Koncert jsme si všichni opravdu užili a už teď se budeme těšit, čím naše maminky a babičky společně s jejich dětmi potěšíme příští rok a jaké překvapení připraví se svými žáky naši skvělí kolegové.

Poděkování posíláme do tříd všem našim malým i větším hvězdičkám, které pod vedením svých pedagogů pro nás tak mile a krásně rozzářily prosluněný májový podvečer.

                                                                                          Autorka textu: Hana Čašová