Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Slavnostní předávání absolventských vysvědčení

V pondělí 20. června 2022 proběhl v krásných prostorách Zámku Vítkovice slavnostní podvečer, na kterém obdrželi naši letošní absolventi z rukou ředitelky školy Pavly Kovalové svá závěrečná vysvědčení a spolu s ním i pamětní listy a záznam svých absolventských vystoupení. Na pódium si pro svá vysvědčení spolu s pedagogy přišlo více než 80 letošních absolventů I. a II. stupně hudebního, tanečního a výtvarného oboru a rozšířili tak dlouhou řadu absolventů naší ZUŠ.

Červnový podvečer doprovázel krásný program žáků hudebního oboru, kteří svými výbornými výkony podtrhli slavnostní charakter našeho setkání. Všem našim absolventům přejeme moc hezké prázdniny a na všechny, kteří pokračují ve studiu na II. stupni, se těšíme zase v září.

Absolventům II. stupně, kteří po mnoha letech ukončili studium na naší škole, přejeme do dalšího života jen to nejlepší.


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.