Studenti naší Akademie 3. věku pořádají výstavu. Jsme na ně pyšní

Pan Milan Škrabánek a paní Dagmar Talášková, kteří navštěvují výtvarný obor naší Akademie 3. věku, uspořádali výstavu svých obrazů. Těší nás, že naši „akademici“ tvoří takto krásná díla. Gratulujeme k výstavě a děkujeme jejich lektorce Tereze Svatošové.

Zároveň se těšíme na výstavu celé „třídy„, která je již připravena ve svinovské pobočce Knihovny města Ostravy. Obrazy si budete moci přijít prohlédnout, jakmile dojde k opětovnému otevření knihovny.