Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

Tak trochu jiný „koncert“…. PLAY OFF Ostrava 2023 a naši žáci u toho!!!

Naši žáci nás častokrát reprezentují i na různých akcích pro veřejnost a tentokrát to byla akce zcela mimořádná! Hokejové derby PLAY OFF Ostrava 2023!

11.4.2023 se v Ostravar Aréně uskutečnil semifinálový zápas Vítkovice – Hradec Králové a naši žáci byli u toho!

Veronika Kuchařová, z pěvecké třídy Oľgy Bezačinské, měla tu čest a zazpívala si českou státní hymnu před davem 10 000 tisíc hokejových fanoušků! O tom, že se jí to povedlo excelentně, se můžete přesvědčit v krátkém videu, které přidáváme.

A kolega Jakub Kupčík spolu se svými žáky Janem Kavkou a Hynkem Kupčíkem zas svým vystoupením ve víru rytmu doslova ovládli fanouškovský dav a postarali se tak o dokonalou hokejovou atmosféru.

Zápas dopadl výhrou Vítkovic, co nás samozřejmě velmi těší! Ještě větší radost ale máme z toho, že naši žáci dostávají stále větší a větší příležitosti prezentovat se i na takto významných akciích.