Talent? ANO!

Jsou obdařeni výrazným hudebním talentem. Jsou výjimeční nejen svou muzikálností, ale také tím, že mají jasný cíl. Jsou posedlí hudbou. Jsou neuvěřitelně pracovití a cílevědomí. Sledujte s námi příběh 5 mimořádných mladých lidí odhodlaných věnovat se umění se vším, co toto rozhodnutí obnáší.

Jak náročné je být obdařen talentem? Jak důležité je dobře s ním naložit? Jaké jsou cesty k úspěchu? A co je to vlastně úspěch a talent? Vyprodané sály, nebo vnitřní radost, že se mohu o svůj dar podělit s ostatními? Ve spolupráci České televize, festivalu Pražské jaro a Akademie MenART vznikl v režii zkušeného Martina Suchánka dokument, který pokládá základní otázky o životních cílech a cestě za nimi.

Noře Lubaddové, Adéle Řehořové, Janu Čmejlovi a Richardovi a Eduardovi Kollertovi je mezi 9 – 17 roky. Jsou hudbou posedlí a mají jasný cíl. Být ve svém oboru nejlepší. S tím se však pojí neuvěřitelná pracovitost a celá řada dalších vlastností, které se u jejich vrstevníků rozvíjejí daleko později. Dokumentární film nás zve do jejich každodenní rutiny během příprav na důležité vystoupení.

Dokument bude vysílán tento čtvrtek, 18.3.2021 v čase od 20ti hodin na tomto odkazu: https://youtu.be/giso4G83Jrg


2. Absolventský koncert

2. Absolventský koncert