Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

Tanec virtuálně? Ano!

Stejně, jako se taneční hodiny přesunuly do světa počítačů, tabletů a mobilů, tak i ostatní skoky, otočky a baletní pózy, které žáci provádějí s neskonalou radostí i mimo společnou výuku, můžete vidět online. Vstupte společně s námi do virtuální místnosti, kterou pro Vás vytvořila paní učitelka Parchanská se svými žákyněmi a neváhejte se k nim přidat.

Až budete procházet galerií tanečních videí žáků a budete s nadšením pozorovat jednotlivé pohyby, zkuste si také vyzkoušet skokovou variaci, kterou pro Vás natočila děvčata chodící do MŠ G. Janka. Můžete zde vidět dvě absolventky a dvě žákyně šestého ročníku prvního stupně.

Tak se připravte a 5, 6, 7, 8 …  sauté, echappé…  

Během prohlídky virtuální galerie se nechte unést na motýlích křídlech talentované žákyně přípravky chodící do MŠ Michálkovice, která Vás zavede do kouzelného lesa tance. Její motýlí improvizace Vás nenechá nehybně stát, přiznejte se, že již začínáte s port de bras.   

Procházejte galerií dál a narazíte na „malé kotě“, které ovšem nespí v botě, protože velmi rádo tančí. Běžně své pohyby předvádí na sále G. Janka, dnes Vás ale vezme do kočičího království, kde si společně můžete zaimprovizovat.   

Tak co? Dáme si to ještě jednou? A 5, 6, 7, 8 …

Kliknutím na obrázek navštívíte naši taneční galerii.