Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

TANEČNÍ PŘEDSTAVENÍ LOUSKÁČEK – Koncertní sál Janáčkovy konzervatoře v Ostravě 2. června 2023

Pátek 2. června patřil tanečníkům z Marhulky. V jediném představení se promítlo celoroční úsilí našich malých i velkých tanečníků. Andersenův příběh Louskáčka si většina spojí především s vánočním časem, ale pro nás v Janáčkově sále konzervatoře to byla především pohádka našeho dětství, pohádka, kterou ztvárnily děti pro všechny děti v sále i v nás samotných. Nesmrtelná hudba Petra Iljiče Čajkovského, v níž ožily pohádkové postavy ze stránek knížek a naše děti z tanečního oddělení, je probudily k životu.

Toto pohádkové odpoledne se začalo již tradiční vernisáží výstavy žáků výtvarného oboru s názvem „Melodie barev“ doprovázené také tradičně kytarovým souborem ZUŠ E. Marhuly.

Všem účinkujícím gratulujeme ke krásným výkonům a přejeme mnoho nadšení a radosti z pohybu.

VŠEM ÚČINKUJÍCÍM GRATULUJEME


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.