Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

TANEČNÍ SOUTĚŽ GRAND PRIX DANCE OLOMOUC 2022

Na sobotu 21. května 2022 Baletní studio při Moravském divadle v Olomouci vyhlásilo VI. ročník mezinárodní soutěžní přehlídky mladých tanečníků v klasickém tanci, moderním tanci a akrobacii. Tuto příležitost si nenechala ujít tanečnice ze třídy paní učitelky Evy Oravcové, Kačka Zemanová, absolventka II. stupně a zúčastnila se se svou sólovou choreografií Unforgettable.

Soutěž byla opravdu na velmi velké umělecké úrovni, což dokazoval program, kterého se zúčastnilo mnoho tanečních souboru při baletních studiích a základních uměleckých škol z celé České republiky. V porotě zasedli Alexey Afanasiev / předseda poroty/, baletní mistr Národního divadla, Miho Ogimoto, první sólistka baletu Národního divadla, Zuzana Zahradníkova, Mgr. Art Peter Dedinský.

Kačka zabojovala a předvedla soustředěný výkon, za který si právem zasloužila krásné umístění a odnesla si diplom za 3. místo.

GRATULUJEME a přejeme mnoho dalších tanečních úspěchů!


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.