Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

Tóny flétny zpříjemnily výstavu Jana Juřičky

Ve čtvrtek 16. 11. 2023 se ve Výstavní síni Albína Poláška v Kulturním domě ve Frenštátě pod Radhoštěm při příležitosti konání vernisáže, rozezněly tóny flétny v podání Lucie Koběrské ze třídy Martiny Fischerové. Za klavír usedl Oleksii Gerych. Společně tak přítomným hostům zpříjemnili třemi skladbami výstavu Jana Juřičky.
Výstava kreseb tohoto autora představuje jeho tvorbu z posledních dvou let. Výstava bude ke shlédnutí od 16. listopadu do 12. prosince 2023. Autor vystavuje od konce 80. let a jeho díla jsou zastoupena v soukromých sbírkách v zahraničí.

Jsme rádi, že naši žáci mají příležitost ukázat své dovednosti a lásku k muzice i mimo naši školu, chopí se jí s poctivostí a radostí a jméno naší školy rezonuje i za hranicemi města.