Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Vánoční nálada v knihovně….

Máme všichni plné ruce práce, jsme v jednom kole, a přesto si najdeme čas na to, abychom se zastavili a společně strávili předvánoční chvilku v přítomnosti hudby a knížek.

Tradiční setkání v příjemných prostorách knihovny probíhá vždy ve velmi uvolněné atmosféře a bylo tomu tak i v letošním adventním čase. Dětem se jejich vystoupení dařila, společně muzicírovali bez rozdílu věku a pohoda z jejich hry byla znát všude kolem. Srdečný potlesk spokojených návštěvníků byl pro ně určitě tou nejhezčí pochvalou a odměnou zároveň.

Koncert plný radosti, který před lety vznikl ve spolupráci naší ZUŠ v Ostravě – Mariánských Horách a pobočky Jiřího Trnky (Knihovna města Ostravy), nám všem přinesl moc hezký hudební zážitek. Jsme velmi rádi, že naše milá kolegyně paní Pavla Kukalová, která tuto tradici založila, přijala naše pozvání a zavítala mezi nás.

Věříme, že všichni, kteří do knihovny v úterý 13. prosince 2022 přišli, určitě nelitovali a užili si společně se svými dětmi moc hezký koncert.

Děkujeme všem, kteří „Koncert plný radosti“ pro nás připravili – účinkujícím dětem, jejich pedagogům, korepetitorům a těšíme se, že za rok se u vánočního stromečku v knihovně sejdeme zas.


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.