Velký úspěch v národní přehlídce Kandrdásek 2022

V sobotu 2.4.2022 proběhla v Brandýse nad Labem Národní přehlídka Kandrdásek 2022, do které postoupili i tři žáci LDO ze třídy p. u. L. Forétkové – Kateřina Chromčáková, Sára Stoklasová a Metoděj Návrat. Tito žáci v regionálním kole, které proběhlo v březnu v Hlučíně, získali od poroty doporučení na přímý postup do Brandýsa. I tentokrát byli velmi úspěšní a ve velké celonárodní konkurenci dokázali zaujmout a prosadit se.

V kategorii 14-15 let získal Metoděj Návrat 1. místo, v kategorii 16-18 let získala Sára Stoklasová také 1. místo a nejmladší Kateřina Chromčáková dostala mimořádné uznání od poroty za svůj zralý a osobitý herecký výkon.

Po vyhlášení výsledků se uskutečnila odborná rozprava porotců se soutěžícími, která byla vedena velmi citlivě s inspirativními podněty a postřehy. U našich žáků porota ocenila vhodný výběr textů a jejich adekvátní herecké ztvárnění. Velmi vysoká úroveň jejich vystoupení opět potvrdila, že máme v LDO velké talenty, které obstojí i v celonárodní konkurenci.

Sáře, Metodějovi a Kačce moc blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.


2. Absolventský koncert

2. Absolventský koncert