Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

Videa žáků ze třídy O. Bezačinské

Když už nemohou probíhat koncerty, přinášíme vám alespoň videa žáků ze třídy p. uč. Olgy Bezačinské. Paní učitelka přidala ke každému videu pár slov. Přejeme příjemný poslech.

Toto je moje nejmladší žákyně Markétka. Má jen 4 ročky a do zpěvu začala chodit teprve tento školní rok.
Toto je vydařené video z distanční výuky 😊 Je to velmi známá melodie. Jakub Olbert je vítězem mezinárodní soutěže Talent Awards.
Toto je žákyně Populárního zpěvu Klára Bačíková, vítězka mnohých mezinárodních pěveckých soutěží 😊
Toto je velmi šikovná žákyně v Sólovém zpěvu Klára Schön, která se bude účastnit s touto árii konkurzu s Janáčkovou filharmonii Ostrava.
Toto je Lucka Bendová a její hezké video. Lucka je také vítězkou mnoha mezinárodních pěveckých soutěží 😊
Toto jsou dva Honzové, Jan Slavický a Jan Merta a jejich improvizace na dva klavíry. Je to ukázka naší Komorní hry.
Toto je Veronika Matraszek a její vystoupení. Veronika je taky vítězkou několika prestižních pěveckých soutěží 😊
Teď vítězky Československé pěvecké soutěže Hlas Slezska v Komorním zpěvu a jejich finálová píseň. Veronika Kuchařová a Lucie Bendová.
oto jsou zas Veronika s Luckou a tentokrát jejich semifinálová soutěžní píseň.
Toto je Veronika Matraszek a Lucie Bendová s písní, se kterou letos vyhrály konkurz s JFO a v květnu si tuto píseň zazpívají na společném koncertě s JFO.