Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Víkend? U bubeníků opět pracovní…

Hudební cesta našeho žáka Jakuba Olberta z bubenické třídy Jakuba Kupčíka za zážitkem zahrát si ve společném projektu s Českou filharmonií, tentokrát pokračovala dvoudenním soustředěním plným zážitků. „Soustředilo se“ celou sobotu a neděli a zážitek to byl vskutku velký. Poprvé se totiž zkoušelo přímo s filharmoniky a pod taktovkou dirigenta.

Žáci ze ZUŠ z celé České republiky, kteří jsou v tomto společném projektu zainteresovaní, tak poprvé slyšeli, jaké to je, když hráči České filharmonie rozezní své nástroje a pochopili, jak velkolepého projektu jsou součástí.

Jakub tedy zvládl všechny zkoušky, které v Praze od září proběhly a čeká ho už jen závěrečné třídenní soustředění, které vyvrcholí samotným slavnostním koncertem. Ten se uskuteční 24. 6. 2023 v nádherném sálu pražského Rudolfina.

Držme tedy Jakubovi palce, ať zvládne i tyto finální přípravy a stihne předtím i úspěšně odmaturovat 🙂

Na koncert jste samozřejmě všichni srdečně zvaní 🙂


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.