Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Vítězná videa žáků tanečního oddělení

Rádi bychom se s vámi podělili o vítězná videa z Vánoční soutěže tanečního oddělení naší ZUŠ. Žáci se do ní zapojili vlastní tvorbou s vánoční a zimní tématikou. Jejich nápaditá díla hodnotila odborná porota, která posuzovala jak nápad, tak technickou stránku pohybu a celkový výstup žáka.  

Do soutěže se zapojili nejen žáci, ale také rodiče, kteří asistovali při dotváření uměleckých detailů a ujali se role kameramanů. Za to jim patří velké ocenění a naše poděkování.

Pojďte se s námi nyní podívat na vítězná čísla třech kategorií rozdělených dle věků soutěžících. Nebude chybět nedočkavé očekávání příchodu Ježíška, úsměv vám vykouzlí andílci, stejně tak jako záplava sněhových vloček a moderní pojetí taneční tvorby. A v neposlední řadě se s námi vydejte na cestu, kde se zasníme při pohledu na ruský tanec Trepak. 

Výsledky soutěže:

NEJLEPŠÍ ČÍSLO: Milana Kader

I. KATEGORIE
1) Linda Stachoňová, Milana Kader
2) Sofi Fucimanová
3) Adéla se sestrou Elen Růžičkové

II. KATEGORIE
2) Emily Tattersall
3) Denisa Vavříková

III. KATEGORIE
1) Jana Mališová
1) Barbora Boková


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.