Vítkovický zámek rozzářily naše hvězdičky…

Nádherné prostory zámku Vítkovice se staly v pondělí 15. května 2023 tradičním setkáním malých i větších muzikantů a zpěváků. Všichni přišli na pódium proto, aby popřáli od srdce svými skladbičkami a písničkami maminkám a babičkám k jejich květnovému svátku.

Emotivní, nesmírně milý koncert, na kterém se představily naše nejmenší hvězdičky i nejrůznější rodinná seskupení, byl tím nejkrásnějším hudebním pohlazením pro všechny posluchače zaplněného sálu vítkovického zámku.

Prostředí, které je pro naše děti a jejich pedagogy velmi inspirativní, dalo po roce opět vzniknout líbivému a hodnotnému programu, kdy všichni doslova hráli a zpívali jeden pro druhého a bylo jedno, jestli jsou to nejmladší děti, jejich starší sourozenci nebo pedagogové, kteří si společně s dětmi pobyt na pódiu náramně užili.

A posluchači v sále? Odměňovali všechny ty rozzářené oči srdečným a bouřlivým potleskem. Co víc nám všem mohlo udělat větší radost než úžasná atmosféra tohoto milého hudebního setkání.

Koncert jsme si všichni náramně užili a už teď budeme přemýšlet, čím naše maminky společně s jejich dětmi potěšíme příští rok.

Poděkování posíláme do tříd všem našim malým i větším hvězdičkám, které pro nás rozzářily májový podvečer.


2. Absolventský koncert

2. Absolventský koncert