Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

VŠECHNY BARVY DUHY 2022 Divadlo Antonína Dvořáka v Ostravě

V pondělí 3. října 2022 se žáci Bum Bum BAND junior ze třídy pana učitele Jakuba Kupčíka a tanečnice Taneční skupiny CarpeDiem Evy Oravcové zúčastnili XV. ročníku koncertu centra Čtyřlístek, Všechny barvy duhy.

Tento krásný projekt dal vzniknout dlouholeté tradici, která propojuje uměleckou činnost pedagogů a umělců s členy centra pro osoby se zdravotním postižením. Naši žáci se představili hned v několika vystoupeních, jejímž hlavním autorem je pan učitel Jakub Kupčík. Ten již několik let spolupracuje s hudební skupinou RYTMY, pro kterou složil skladbu, na níž se aktivně sami členové podíleli. Následně přizval, ke spolupráci  paní učitelku Evu Oravcovou, která se svými tanečnicemi, vytvořila k hudebnímu podkladu choreografii, a tak mohla vzniknout hudebně taneční performace MAYO. V závěru koncertu zazněla další autorská skladba pana Kupčíka, ve které zazářili společně s RYTMY, členové Bum Bum BAND junior. Ti své úsilí vložili do Brazilské karnevalové samby s názvem Brazilský TIC TAC a předvedli skvělý výkon, který vyvolal hlasitý potlesk publika.

Všem účinkujícím GRATULUJEME a přejeme mnoho dalších hudebních i tanečních úspěchů!


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.