Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Výtvarníci na Janáčkově konzervatoři

Již několik let vystavují koncem května žáci výtvarného oboru naší školy své práce na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. A  vůbec není pochyb o tom, že tady vystavují rádi.

Letošní slavnostní vernisáž proběhla v pátek 31. května 2024. Krásný, rozsáhlý prostor, umělecké prostředí, hudba všude kolem…

Letošní ročníkovou výstavu žáků z ateliérů výtvarníků Kláry Luxové, Veroniky Čašové a Jiřího Siebera doplnily práce žáků 3. ročníků.

Obrázky, ve zbrusu nových rámech udělaly všem přítomným rodičům i přátelům malých i starších výtvarníků určitě radost.

Vernisáž zahájili bohatým programem, žáci z kytarových tříd Lucie Nesvadbové, Jana Gajdici a Michala Besedy, zazpívaly Klára Krejčí Curylová a Kristýna Nagelová.

Přítomné hosty pobavily svým milým vstupem „malé herečky“ ze třídy Lady Bělaškové. Srdečně zveme všechny, kteří nestihli vernisáž a mají „výtvarno“ rádi  k návštěvě výstavy, která potrvá na Janáčkově konzervatoři do 25. června 2024.


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.