Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Výtvarníci uspěli na celostátní soutěži „Komenský a my“ 2023

V letošním 21. ročníku prestižní výtvarné soutěže „Komenský a my“, vyhlášené MŠMT ve spolupráci s NIDV v Praze, zvítězila v kategorii mladších žáků ČR a získala 1.místo žákyně JUSTÝNA KUBEČKOVÁ, z ateliéru Mgr. Evy Pilařové.

Její vítězná práce na téma „Praha“ oslnila porotu svou čistotou kresebného projevu, precizností a zřejmě i věkem autorky. Vždyť ji nakreslila v pouhých 7 letech!

Na slavnostní vyhodnocení přicestovala s maminkou do Brandýsa nad Orlicí a byla přítomna ceremoniálu, který se konal v Zámku města.  Justýnka si svůj výjimečný den patřičně užila a odnesla si mnoho hezkých vzpomínek na tuto nevšední událost.

 Ze svého umístění se raduje i kolektiv žáků, kteří se probojovali do finále ČR a získali CENU POROTY za kolekci kreseb „Stověžatá Praha“.


Helena Dvorská 7 let                        
Nela Svozilová 12 let
Alena Grňová 10 let
Olívie Harmečková 8 let
Vanesa Čajanová 12 let
Justýna Kubečková 7 let, 1. místo

Nadané výtvarnici Justýnce blahopřejeme k jejímu velkému úspěchu!

Všem talentovaným výtvarníkům gratulujeme k získání Ceny poroty!


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.