Už nyní můžete podávat přihlášku do oborů na ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Talentové zkoušky proběhnou od pondělí 27. do čtvrtku 30. května 2024 vždy od 14 do 17 hodin.

Výtvarný obor se účastnil již 9. ročníku přehlídky „Zrzavý salon 2022“

V prostorách bývalého augustiánského kláštera ve Šternberku proběhla dne 29. dubna 2022 slavnostní výstava a vernisáž tradičního  salonu výtvarných prací ZUŠ Moravskoslezského a Olomouckého kraje, kterou pravidelně pořádá Společnost Jana Zrzavého se sídlem v ZUŠ Miloslava Stibora v Olomouci.

Pedagogové našeho výtvarného oboru představili jak aktuální tvorbu svých žáků, tak i zkušenosti z distanční výuky nebo práce, které měli připraveny na soutěžní přehlídku VO ZUŠ „Oči dokořán 2020“ a která se z důvodu pandemie nekonala.

Cílem přehlídky „Zrzavý salon“ je předávání zkušeností výtvarníků sobě navzájem, nových trendů ve výuce,  zajímavých technik zpracování prací žáků a představení výtvarného oboru jako celku ostatním vystavujícím školám.

VÝSTAVA POTRVÁ DO 23. 6. 2022

Jste srdečně zváni do krásného prostředí historického Šternberku a okolí. Fotografie z vernisáže si můžete prohlédnut zde:

Olomoucký deník | Již 9. ročník trienále Zrzavý salon ve Šternberku 2022 | fotogalerie (denik.cz)