XIX. ročník „JARNÍHO SALONU“ OSTRAVSKÝCH VÝTVARNÝCH OBORŮ

V prostorách ZUŠ Ostrava – Moravská Ostrava proběhla dne 5. května 2022 slavnostní výstava a vernisáž tradičního salonu výtvarných prací Ostravských ZUŠ , kterou pravidelně pořádá Základní umělecká škola Ostrava na ulici Sokolská 1. Po dlouhé 2 leté pauze si to všichni moc užili.

Pedagogové našeho výtvarného oboru představili aktuální tvorbu svých žáků, která byla opravdu pestrá. Letos bylo zvoleno téma DOTEK, které se dá s pomocí dětské fantazie moc hezky zpracovat např. doteky rukou, moře, lásky, přírody, zvířat atd…Cílem této přehlídky bylo prezentovat aktuální tvorbu našich žáků výtvarného oboru, což se dle mého názoru velice povedlo.

VÝSTAVA BUDE PŘÍSTUPNÁ OD 6. 6. 2022 V PROSTORÁCH ZUŠ OD 12:45-18.0 každý všední den.

Jste srdečně zváni! Fotografie z vernisáže si můžete prohlédnut zde: